Západ: Rozdiel medzi revíziami

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Značka: sourceedit
Značka: sourceedit
 
Riadok 1: Riadok 1:
  +
[[Súbor:Earth-terminator.jpg|thumb|Tu vidno, že naľavo je Západ a napravo je [[Východ]]]]
Západ je smer, ktorý vznikol v minulosti. Ľudovia ním označovali smer, kde zapadá Slnko. Dnes už vieme, že Slnko nezapadá, ale i tak nám toto označenie ostalo ako pozostatok dôb minulých. Z našich končín môžeme počuť, že západ je zem vyspelá, kde sa ľudia majú lepšie. Ak sa na západ započúvame z trochu vzdialenejšieho východu, započujeme, že je to zem nemravností, kde ženy s fúzmi spievajú a muži s mužmi spávajú. Kde vládnu sionisti, NATO a židovská propaganda, ktorá chce ovládnuť svet.
 
  +
'''Západ''' je [[smer]], ktorý vznikol v minulosti. [[Ľudo]]via ním označovali miesto, kde zapadá Slnko. Šli tým smerom dosť často, no nikdy to zapadnuté Slnko nevedeli nájsť. Tí, čo sa nechceli priznať, že tam nedošli začali rozprávať, že je tam [[koniec sveta]].
   
 
Dnes už vieme, že Slnko nezapadá, ale i tak nám toto označenie ostalo ako pozostatok dôb minulých. Z našich končín môžeme počuť, že západ je zem vyspelá, kde sa ľudia majú lepšie. Lenže keď prihliadneme na to, že Slnko je guľaté aa údajne aj veľké, tak logicky na tom západe musí byť poriadna [[diera]]. Ak sa na západ započúvame z trochu vzdialenejšieho východu, započujeme, že je to zem nemravností, kde [[žena|ženy]] s [[Fúzy|fúzmi]] spievajú a [[muž]]i s mužmi spávajú. Kde vládnu sionisti, [[NATO]] a propaganda, ktorá chce ovládnuť [[svet]].
== Názory vedcov ==
 
1. Niektorí vedci na základe geoidného tvaru Zeme tvrdia, že západ neexistuje, pretože keď by sme sa tým smerom vydali, a pohybovali by sme sa rýchlosťou vyššou ako je rýchlosť rotácie Zeme, tak po istej dobe by sme nešli na západ, ale na východ.
 
   
 
== Názory vedcov ==
2. Iní vedci majú názor, že Západ je nekonečnosť, pretože keď by sme sa vydali na západ hocijakou rýchlosťou, nikdy by sme sa nezastavili, lebo po dosiahnutí cieľa by sa Zem trochu pootočila a my by sme sa takto predbiehali donekonečna.
 
  +
O západe sú aj [[názor]]y vedcov. Napríklad aj:
 
# Niektorí vedci na základe geoidného tvaru [[Zem]]e tvrdia, že západ neexistuje, pretože keď by sme sa tým smerom vydali, a pohybovali by sme sa rýchlosťou vyššou ako je rýchlosť rotácie Zeme, tak po istej dobe by sme nešli na západ, ale na východ.
 
# Iní vedci majú názor, že Západ je nekonečnosť, pretože keď by sme sa vydali na západ hocijakou rýchlosťou, nikdy by sme sa nezastavili, lebo po dosiahnutí [[cieľ]]a by sa Zem trochu pootočila a my by sme sa takto predbiehali [[Nekonečno|donekonečna]]. Zároveň by sme zistili, že celou cestou by bolo [[svetlo]], čo znamená, že svetlo sa nachádza na západe a [[tma]] je na východe.
   
  +
[[Kategória:Zemepis]]
== Paradox ==
 
Azda najväčší paradox Slovenska je, že práve najväčší zapadákov je východ.....aj Kysuce a Orava, ale to by nás len doplietlo.
 

Aktuálna revízia z 18:22, 31. marec 2016

Tu vidno, že naľavo je Západ a napravo je Východ

Západ je smer, ktorý vznikol v minulosti. Ľudovia ním označovali miesto, kde zapadá Slnko. Šli tým smerom dosť často, no nikdy to zapadnuté Slnko nevedeli nájsť. Tí, čo sa nechceli priznať, že tam nedošli začali rozprávať, že je tam koniec sveta.

Dnes už vieme, že Slnko nezapadá, ale i tak nám toto označenie ostalo ako pozostatok dôb minulých. Z našich končín môžeme počuť, že západ je zem vyspelá, kde sa ľudia majú lepšie. Lenže keď prihliadneme na to, že Slnko je guľaté aa údajne aj veľké, tak logicky na tom západe musí byť poriadna diera. Ak sa na západ započúvame z trochu vzdialenejšieho východu, započujeme, že je to zem nemravností, kde ženy s fúzmi spievajú a muži s mužmi spávajú. Kde vládnu sionisti, NATO a propaganda, ktorá chce ovládnuť svet.

Názory vedcov[upraviť]

O západe sú aj názory vedcov. Napríklad aj:

  1. Niektorí vedci na základe geoidného tvaru Zeme tvrdia, že západ neexistuje, pretože keď by sme sa tým smerom vydali, a pohybovali by sme sa rýchlosťou vyššou ako je rýchlosť rotácie Zeme, tak po istej dobe by sme nešli na západ, ale na východ.
  2. Iní vedci majú názor, že Západ je nekonečnosť, pretože keď by sme sa vydali na západ hocijakou rýchlosťou, nikdy by sme sa nezastavili, lebo po dosiahnutí cieľa by sa Zem trochu pootočila a my by sme sa takto predbiehali donekonečna. Zároveň by sme zistili, že celou cestou by bolo svetlo, čo znamená, že svetlo sa nachádza na západe a tma je na východe.