SME RODINA – Boris Kollár

Z Necyklopedia
Verzia z 15:57, 31. december 2017, ktorú vytvoril Ladislav Pohrobok (diskusia | príspevky) (Vytvorená stránka „''SME RODINA – Boris Kollár'' či ''SME SPLODINA - Boris Kollár'' je islamská strana, ktorá chce uzákoniť polygamiu. Podľa moslimského učenia môže mať ...“)
(rozdiel) ← Staršia verzia | Aktuálna úprava (rozdiel) | Novšia verzia → (rozdiel)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

SME RODINA – Boris Kollár či SME SPLODINA - Boris Kollár je islamská strana, ktorá chce uzákoniť polygamiu. Podľa moslimského učenia môže mať muž max. 4 manželky, to Borisovi nestačí a tak má 2-krát toľko teda 8. Bohužiaľ polygamia na Slovensku nie je legálna teda si ich nemôže vziať všetky, iba plodiť deti. Práve proti tomuto bojuje už zmienená strana. Kollár má 10 detí, o ktorých vieme, o ktorých nevieme je omnoho viac, názov strany SME RODINA je skryté posolstvo, že väčšina slovenskej populácie sú Kollárove deti.

História

Hneď po založení strany začal vypočítavať koľko žien a detí musí mať, by sa dostal do parlamentu. Vo voľbách v roku 2016 získala strana 172 860 a to vzbudilo všeobecný údiv ako môže Kollár uživiť toľko detí, neskôr sa zistilo, že dostáva dotácie z IS, Saudskej Arábie, Ligy arabských štátov a pod.

Oznámil Kollár na tlačovke ohľadom založenia strany.

Rodina

Kollírova rodina je väčšina populácie Slovenska. Kollár je zarytý moslim teda si za ženy berie iba moslimky. V 2016 bolo požiadaných okolo 200 žiadostí o azyl od žien moslimského vyznania, ktoré sa takmer okamžite stali Kollárove manželky.

Zákon Šaría

Kollár doposiaľ preložil len jeden návrh zákona a to zákon šaría, pretože je zarytý moslim. Je proti homosexuálom vrámci zákonu, toto zdieľal na svojom facebooku pod fotkou zo San Francisca, ktorú vydával za fotku z Prague Prideu a pod ňou napísal „...keby sa môj syn rozhodol byť homosexuál sprelámem mu nohy...

Kollárov bilboard propagujúci boj proti homosexualite