Vytvára sa Mini

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Upozornenie: Opätovne vytvárate stránku, ktorá bola predtým zmazaná.

Mali by ste zvážiť, či je vhodné pokračovať v úpravách tejto stránky. Ďalšie informácie si môžete pozrieť v zázname zmazaní a presunutí:

  • 13:25, 8. august 2010 Atkokot diskusia príspevky zmazal stránku Mini (žiadny obsah)
  • 17:03, 31. január 2009 Ervinpospisil diskusia príspevky zmazal stránku Mini (obsah bol: „{{Rýchlo dojebať/dne|{{{1|20090123215555}}}}} mini znamená že keby náhodou niečo, tak nič.. a ked by úž fakt že niečo tak ozaj nič lebo by to stalo za hovno. po zhrnutí dostaneme záver, že mini je vlastne niečo čo ni...“)
  • 21:01, 12. október 2007 Hlucho diskusia príspevky zmazal stránku Mini (obsah bol: '{{Zmazať|Už to ani nezobrazuje}}<small><small><small><small><small><small><small><small><small><small><small>Mini, mini, mini, mini, mini, mini, m...')

Upozornenie: Nie ste prihlásený. Ak uložíte akúkoľvek úpravu vaša IP adresa bude zverejnená v histórii tejto stránky. Ak sa prihlásite alebo si vytvoríte účet, budú vaše úpravy priradené k vášmu používateľskému menu a získate i ďalšie výhody.

Neopovážte sa nahrávať obrázky alebo texty chránené autorským právom bez dovolenia!

Všetky príspevky do Necyklopédie sú pod licenciou Creative Commons Attribution-ShareAlike (pozri Necyklopédia:Autorské právo pre ďalšie vnútornosti).
Tvoje zmeny budú okamžite viditeľné a obratom ruky podané spamerom, CIA, FBI a aj vláde USA.
Dole prosím uveďte zhrnutie vašich zmien.

To protect the wiki against automated page creation, we kindly ask you to solve the following hCaptcha:

Zrušiť Ako upravovať stránku (otvorí v novom okne)