Vytvára sa Detva

Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie

Upozornenie: Opätovne vytvárate stránku, ktorá bola predtým zmazaná.

Mali by ste zvážiť, či je vhodné pokračovať v úpravách tejto stránky. Ďalšie informácie si môžete pozrieť v zázname zmazaní a presunutí:

  • 08:45, 25. apríl 2014 Psanec diskusia príspevky zmazal stránku Detva (Experimenty: obsah bol: „NO detva je vnikajuca mesto lebo som tama byvala ale ja som muz taze je to po pici mate kazdy den aspon jednu vodku zadarmo“ (a jediný autor bol Special:Contributions/87.197.32.201))
  • 17:47, 19. november 2013 Psanec diskusia príspevky zmazal stránku Detva (Nezmysly: obsah bol: „Detva alebo inak "Riť sveta" je vlastne riť sveta. Žijú tam ľudovia(ľudovia vi viete že to nemyslime važne :D)zvaní cigáni. Prevažna väčšina obivatelstva tejto tzv. dzedziny su alkoholici a feťaci. Žije tam 5 rod...)
  • 15:52, 21. jún 2011 Psanec diskusia príspevky zmazal stránku Detva (Príliš málo na článok: obsah bol: „Detva známa aj ako diera Slovenska sa nachádza na strednom Slovensku. 99% občanov sú občania nakazený kokotnosťou, ostatný sú bratislavčania čo potrebovali lacné...“ (a jediný autor bol [[Special:Co)
Upozornenie: Nie ste prihlásený. Ak uložíte akúkoľvek úpravu vaša IP adresa bude zverejnená v histórii tejto stránky. Ak sa prihlásite alebo si vytvoríte účet, budú vaše úpravy priradené k vášmu používateľskému menu a získate i ďalšie výhody.
Neopovážte sa nahrávať obrázky alebo texty chránené autorským právom bez dovolenia!

Všetky príspevky do Necyklopédie sú pod licenciou Creative Commons Attribution-ShareAlike (pozri Necyklopédia:Autorské právo pre ďalšie vnútornosti).
Tvoje zmeny budú okamžite viditeľné a obratom ruky podané spamerom, CIA, FBI a aj vláde USA.
Dole prosím uveďte zhrnutie vašich zmien.

V zájmu ochrany před automatickým zakládáním stránek vás prosíme o vyřešení následujícího testu CAPTCHA:

Zrušiť Ako upravovať stránku (otvorí v novom okne)