Vytvára sa Chuck Norris Someoneman

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Upozornenie: Opätovne vytvárate stránku, ktorá bola predtým zmazaná.

Mali by ste zvážiť, či je vhodné pokračovať v úpravách tejto stránky. Ďalšie informácie si môžete pozrieť v zázname zmazaní a presunutí:

  • 20:13, 2. jún 2011 Psanec diskusia príspevky zmazal stránku Chuck Norris Someoneman (Nezmysly: obsah bol: „'''Necyklopedia Stories''' Na veliacej centrále zachytili roku 1896 signál na neznámej pozícii. Okamžite povolali riaditeľa Chuck Norris. Išlo o silný signál astrona...“ (a jediný autor bol [[Special:Contributions/E)
  • 16:23, 21. február 2011 Psanec diskusia príspevky zmazal stránku Chuck Norris Someoneman (Na návrh redaktorov: obsah bol: „'''NASA''' sa rozhodla ukončiť kozmický program na prieskum Marsu po zistení faktu, že Chuck Norris tam už bol. Taktiež plánuje úplne zastaviť vývoj nosičov na vypúšťanie satelitov na obežnú dráhu )

Upozornenie: Nie ste prihlásený. Ak uložíte akúkoľvek úpravu vaša IP adresa bude zverejnená v histórii tejto stránky. Ak sa prihlásite alebo si vytvoríte účet, budú vaše úpravy priradené k vášmu používateľskému menu a získate i ďalšie výhody.

Neopovážte sa nahrávať obrázky alebo texty chránené autorským právom bez dovolenia!

Všetky príspevky do Necyklopédie sú pod licenciou Creative Commons Attribution-ShareAlike (pozri Necyklopédia:Autorské právo pre ďalšie vnútornosti).
Tvoje zmeny budú okamžite viditeľné a obratom ruky podané spamerom, CIA, FBI a aj vláde USA.
Dole prosím uveďte zhrnutie vašich zmien.

To protect the wiki against automated page creation, we kindly ask you to solve the following hCaptcha:

Zrušiť Ako upravovať stránku (otvorí v novom okne)