Nuda Veliká z čeľade Počítačovitých

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Vrcholné príznaky nudy.
(vloženie takéhoto obrázku do tohto článku)

Nuda Veliká z čeľade Počítačovitých (NVCP, inak aj: PC-Nuda druhu Veliká) je nuda, ktorá napáda prevažne Ľudov. Je vysoko toxická!

Popis[upraviť]

Nuda Veliká z čeľade Počítačovitých sa väčšinou prejavuje otráveným výrazom Ksichtu a malátnosťou. Vedci spolu s lekármi zistili 89% prípadov ju sprevádzajú písmenové prejavy typu: Nudím sa! :-| :O, či duchaplnosti ako „Xi xi xi xi xi xi..!

Vyskytuje sa predovšetkým v podvečernýchnočných hodinách, no výnimkou nie sú aj Denné PC-Nudy Veliké, ktoré nastávajú v čase nečinnosti mozgových závitov pri sedení pri PC. Je to závažné, hrozí Znudovanie! (stav v ktorom sa pri sedení za vaším miláčikom priberajú haldy kíl!). Charakteristické je zvýšené množstvo preklepov.

Nudu Velikú z čeľade Počítačovitých si nepleťte s unavenosťou ktorá sa prejavuje nesústredenosťou, pocitom ťažkej hlavy, zívaním a poklipkávaním okáľov!

Boj proti NVCP[upraviť]

Boj proti NVCP je takmer nemožný. Vyžaduje veľké sebazaprenie, v prípade že sa vo vošom systéme nevyskytuje PAINT (Ludove škicar) prípadne iný tomu podobný vírus od spoločnosti Majkrosoft, je najlepšie otvoriť NOTEPAD (Ludove Zápisák) a písať všetko čo vás napadne*

Osvedčené je ručne vkladať formátovanie BBC, HTML prípadne iné štýly, precvičí sa tým koncentrovanosť.

Proti Nude Velikej z čeľade počítačových proti nej aktívne bojuje už mnohokrát spomínaný vírus od spoločnosti Majkrosoft: WINDOWS (okénko), ktorý Ľuda preberá z letargie častými zaujímavými oznamami typu:

  • - mouse is hungry..insert cheese in DRIVE A: and press ENTER
  • - fatal error - windows found!!! format C: now?
  • - keyboard not present....press ENTER to continue.
  • - Mouse not found! Please click here [ OK ]
  • - Press any key to continue or any key to quit.

..a podobne.

Internet-§14n9

Heh - Jj - Ee - 1337 - Leet - N00b - Nbusr123 - Only Who Knows the Way - Poldo - RL - 5l€<>i€ hni€zd0 - Nuda Veliká z čeľade Počítačovitých - WTF

Apple Lisa.jpg Počítače Body painting - cursor.jpg

FWIWCHackerHewlett-PankhartChyba procesara Intel PentiumInformatikIposGameJavaLamaLinuxMimov IndexNbusr123Nuda Veliká z čeľade PočítačovitýchPackalPointerRESETSR-iPhoneStackStack OverflowSteve JobsVeľký TuxUpdateUSBVistaWindows