Hi-Hi Tráva

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
Satan claus.jpg Santa odporúča:
kvalitný joint denne fajčiť!
Šupšup k dealerovi!
HiHiTrava.jpg
Hi-Hi tráva
Sulík folia.jpg

Hi-Hi tráva (známa aj ako Marihuana, Kanabis, Cannabis, Mária, Marha, Kapusta, Ganja, Trafka, Karfiol, Drak, Šunes, Špan) je v skutočnosti zmutovaný, ale za to veľmi populárny druh pripomínajúci ľudovo nazývanú marišku. Na rozdiel od normálnej trávy je Hi-Hi Tráva oveľa populárnejšia u vypatlancov všetkých vekových kategórií.

Pestovanie[upraviť]

Marihuana sa pestuje nelegálne po celom území Európy. Z okolitých krajín sa pestovateľskou tradíciou konope najviac hrdí Česko a Morava, no Slovensko tiež robí všetko preto, aby v takejto lukratívnej brandži nezaostalo. Je predsa len srdcom Európy s výhodnými logistickými podmienkami.

Ako tvrdí Hérodotos, priniesli ju k nám Skýti zo stepí, ktorí si ju dávali namiesto sauny, kedy povliezali pod akýsi dobre utesnený (ktovie prečo) kožený stan a tam šišule hádzali na rozžeravené kamene a to (podľa Hérodotových slov) "...vydávalo viac pary ako ktorýkoľvek grécky kúpeľ". Je pozoruhodné, že ani takýto bradatý mudrc si neuvedomil, že to nebola sauna ale jedno veľké bongo.

Sadenice tejto rastliny bývajú obkolesené vysiatou kukuricou a slnečnicou. Niektoré plantáže sú ukryté medzi stromami. Pri tomto spôsobe pestovania sa často stáva, že príliš vyvinuté rastliny konope sú identifikované a pre výstrahu sú nedostatočne vyplatenými strážcami zákona odhalené.

Preto sa využíva aj tzv. „indoorové“ pestovanie konope. Je to veľmi energeticky náročný spôsob pestovania v opustených, prenajatých domoch. Pri tomto spôsobe pestovania sa pre živorenie rastlín vyžíva elektrická energia a hydropónický spôsob výživy rastlín. Pestovateľmi sú skrachovaní jedinci, ktorý sa dostali do krajiny nelegálne (Vietnamci, Čiňania...) a ďalšie skrachované existencie s kriminálnym pozadím. Úroda z indoorovej plantáže je nákladná a pre trh aj drahá. Vďaka závislosti konzumentov sa ale stále vypláca.

Zaujímavým fenoménom je, že v prípade odhalenia pestovateľov marihuany podľa oficiálneho vyjadrenia majiteľ pozemku, či budovy, kde sa droga pestuje nikdy o ničom nevie a ani netuší. On vlastne iba svoj majetok prenajal.

Doporučené cieľové skupiny[upraviť]

Čím je konzument Hi-Hi trávy labilnejší, tým lepšie. Vhodnou cieľovou skupinou sú pubertálne a adolescentné deti, ktorým už rastú prvé chlpy na genitáliách a preto si myslia, že sú obkolesené skostantelými tupcami, ktorí sedia na peniazoch a nevedia o čom sa svet točí.

Užívanie Konope sa odporúča predovšetkým frustrovaným (nespokojným) jedincom, ktorí majú komplexy, alebo sa pre niečo trápia. Môžu to byť ale aj starší (starnúci) ľudia, ktorí trpia krízou stredného veku, prípadne iní dospeláci, ktorí si myslia, že sa stanú pre mládež, či mladšie mäsko z pohlavia ich sexuálnej orientácie atraktívnejšími ak si s nimi dajú jointa.

Účinky užívania konope[upraviť]

Kĺzačka pre konzumentov Hi-Hi trávy

Po užití Hi-Hi Trávy ma človek pocit, že sa dostáva do tzv. večného raja. Je vo vynikajúcej nálade, smeje sa na každej hlúposti aj na svojej. Z kurvy kamaráta sa v stave nahulenia stáva fasa kamarát. Dokonca ja pubertálne deti majú v tomto stave radi svojich rodičov. Dospelí jedinci ľahšie komunikujú a prípadne aj s menšími zábranami otvárajú peňaženky. Pri pravidelnom užívaní dochádza k Haphesyfonygolipóze. Účinky tejto látky sú také veľké, že pod ich vplyvom aj Kanadský prezident zmenil štátnu vlajku, namiesto sprofanovaného javorového listu je tam populárna Hi-Hi tráva.

Nová kanadská vlajka je svetielkom nádeje pre všetkých nezávisle mysliacich ľudov

Múdrosti z konope[upraviť]

  • Po tráve sa nechodí, po tráve sa smeje.
  • Chuck Norris sa nezhúli z trávy, tráva sa zhúli z Chucka Norrisa.
  • "Je pěkné krásny život žít a trochu THC v krvi mít" - Toť slová clasika
  • "Aby si niečo dosiahol, tak musíš húliť makak."
  • "Trávička zelená, to je moje potešenie." - verš ľudovej piesne
Bird hand.png
>>Ale Chuck Norris ju nefajčí, preto nie je konzument. On ju používa, aby sa presvedčil, či je obeť naozaj mŕtva<<


Sociálne-politický význam konope[upraviť]

Oficiálne sú drogy štátnou mocou odsudzované a štátna propaganda v určitých dávkach predvádza v médiách likvidáciu jej distribútorov. Nič ale nie je čierno-biele.

Menežéri politického marketingu si jasne uvedomujú, že najväčším nepriateľom pri manipulácii davmi je ich jasná myseľ. Nahulené, zdrogované davy sú omnoho ľahšie ovplyvniteľné. Užívatelia drôg sú posraní závisláci, ktorí nemajú dostatok peňazí, a zároveň ich chápanie súvislostí ľahšie spracovaváva rôzne nezmysly a bludy.

Šúľok marihuanovej cigarety, ktorý distribuujú pochybní díleri je drahý. Preto sa na túto drogu sa dá nachytať dostatok vymletých mozgov, a tým aj dostatok voličov pre rôzne vraj politické strany. Voliči takýchto špekulantov dúfajú, že legalizáciou ich drogy sa dá dosiahnuť legalizácia jej pestovania a tým aj zníženie ceny, teda aj nákladov na ich závislosť. Neuvedomujú si, že vládne klany čerpajú prostriedky do pokladníc cez dane za závislosť na alkohole, cigaretách, liekoch a psychotropných látok. Hi-Hi tráva by sa po legalizácii aj tak stala iba ďalším stabilným zdrojom príjmov štátnej moci.

Lídri Hi-Hi trávy[upraviť]

Leucanthemum vulgare qtl1.jpg Necyklopedické rastliny Kokotna paprika.JPG

BurgyňaCibulaCvikľaHaluzHi-Hi TrávaJahodaMuchotrávka zelenáOvociePaprikaRíbezľaStromTrubkovník bananskýTrávaUchotrávka zelenáVýhonokZemiak