Batman

Zo stránky Necyklopedia
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
Batman
Batman
Truchu inkognito, ale predsa lenon

kultovo uznávaný konzument Horalok a iné
Narodenie 1. január 1900
Huňaté Cvrčinovce DC, Slovensko

Toto je ľudo, alebo aj nadľudo z Necyklopédie

Batman (pravé meno Boris Attila Tichomír Móric Alexandrievicz Norbertowzskij) je jediný a jedinečný (jediný a jedinečný nie je prvočíslo) kultovo uznávaný konzument Horalok, osobný fenomenálny mozgový chirurg Barbie a Kena, model, porno-herec na dôchodku, exkluzívny spoločník, tréner orientálnych brušných tancov, choreograf a jedinečný priam excelentný tanečník latinsko-amerických tancov, folklórny spevák, ľudový rozprávač, svetoznámy bájkar a rétor, epicky extrovertný básnik, laureát na Nobelovú cenu za vyjadrenie kinetickej energie jadierok pri búchaní a rozbíjaní tekvíc, Olympijský víťaz v pexese, šaman a vychýrený bylinkár a ľudový liečiteľ, viceminister Európy v skákaní riťákov a pupkáčov do plytkého bazéna, vášnivý okopávač repy a uznávaný botanik, svetoznámy kritik a ochutnávač lopúchový listov a famózny pestovateľ šalátu, držiteľ prestížneho ocenenia Kaderník a Top model roka 2002.

Batman je aj matematik. Už dlhé roky sa pokúša odvodiť dynamickú konštantu pohybu smädnej hrabavej hydiny okolo zamrznutej vody prostredníctvom diferenciálnych rovníc.

Životopis[upraviť]

Dojička Marenka a Batman.

Batman (vlastným menom Boris Attila Tichomír Móric Alexandrievicz Norbertowzskij)'- je výsledkom 200 ročného výskumu špickového genetického inžinierstva družstevníkov z JRD Huňaté Loná DC, ktorí sa celé veky pokúšali vyhubiť agresívnu, priam ničivú čelaď Mlynárika kapustového. Tento krvilačný motýľ celé veky znásilňoval starých mužov, a zákerne si ujedal zo štavnatých listov už aj tak hnilej kapusty. Až jedného dňa dojička Marenka (Phdr - svetoznáma kritička telenoviel) veľmi zložitou chemickou reakciou derivátu prasacieho chvostu s hrabákmi kury domácej, úspešne naklonovala nový prototyp jedinečnej chemickej zbrane. Nemusím spomínať..ako sa ju rozhodla nazvať.

Chuckn.jpg

Chuck Norris
ArtušAttilaBatmanAlžbeta BáthoryováJack BauerIvo A. BendaNapoleon BonaparteBuffalo BélaJúlius CézarLara CroftProfesor DawkinsJohnny DeadDrakulaDong Xian MiaouFantomasGRScBear GryllsMcGyverAdolf HitlerDr. HouseIron ManThe IvanJack rozpar-ováčMichael JacksonJóžin z bážinRhodský KolosKrištof KolumbusKostradamusJozef PáterovičBáťuška PutinOld ShatterhandSanta ClausSanta IštváňBaba VangaVincent VeneraWinnetouDarth VaderTašunka VitkoTlapák Umba Gula

Jesus Mugshot.jpg
 

Šablóna:Link FA