Vytvára sa Učiteľ

Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie

Upozornenie: Opätovne vytvárate stránku, ktorá bola predtým zmazaná.

Mali by ste zvážiť, či je vhodné pokračovať v úpravách tejto stránky. Ďalšie informácie si môžete pozrieť v zázname zmazaní a presunutí:

  • 16:42, 11. máj 2014 Psanec diskusia príspevky zmazal stránku Učiteľ (Príliš málo na článok: obsah bol: „'''Učiteľ=Mučiteľ''' takto to vo väčšine škôl funguje.. Malí fagani sú moc sprostí a preto učiteľov štvú a robia zlobu, starší nabrali trochu rozumu a preto ich ig...“ (a jediný autor bol...)
  • 21:36, 7. jún 2011 Psanec diskusia príspevky zmazal stránku Učiteľ (Príliš málo na článok: obsah bol: „'''Učiteľ''' je pracovník v škole teda v mučiarni. Bije a týra deti vyznačuje sa tým že má veľa práv keď mu nejaké decko odpapuľuje dobije ho na smrť. ...“ (a jediný autor bol [[Spe)
Upozornenie: Nie ste prihlásený. Ak uložíte akúkoľvek úpravu vaša IP adresa bude zverejnená v histórii tejto stránky. Ak sa prihlásite alebo si vytvoríte účet, budú vaše úpravy priradené k vášmu používateľskému menu a získate i ďalšie výhody.
Neopovážte sa nahrávať obrázky alebo texty chránené autorským právom bez dovolenia!

Všetky príspevky do Necyklopédie sú pod licenciou Creative Commons Attribution-ShareAlike (pozri Necyklopédia:Autorské právo pre ďalšie vnútornosti).
Tvoje zmeny budú okamžite viditeľné a obratom ruky podané spamerom, CIA, FBI a aj vláde USA.
Dole prosím uveďte zhrnutie vašich zmien.

V zájmu ochrany před automatickým zakládáním stránek vás prosíme o vyřešení následujícího testu CAPTCHA:

Zrušiť Ako upravovať stránku (otvorí v novom okne)