Telo: Rozdiel medzi revíziami

Z Necyklopedia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
d (+)
d (+)
Riadok 1: Riadok 1:
'''Telo''' je základný nosič všetkého čo patrí ku [[tvor]]om, [[potvor]]om, a teda aj k [[ľudo]]m. Je to teda obal, ktorý obsahuje ďalšiu vážne dôležitú zložku, ktorou je [[duša]] (v gréckom originále Nového zákona ''pneuma'', telo je potom čosi ako pneumatika). Duša je jeden z podstatných prvkov existencie nevysvetliteľného javu, známeho ako [[život]].
+
'''Telo''' je základný nosič všetkého čo patrí ku [[tvor]]om, [[potvor]]om, a teda aj k [[ľudo]]m. Je to teda [[obal]], ktorý obsahuje ďalšiu vážne dôležitú zložku, ktorou je [[duša]] (v [[grécko]]m originále Nového zákona ''pneuma'', telo je potom čosi ako [[pneumatika]]). Duša je jeden z podstatných prvkov existencie nevysvetliteľného javu, známeho ako [[život]].
   
V tele sa nachádza niekoľko prirodzených dier, no s dierami v tele treba zaobchádzať veľmi zodpovedne, lebo pri neodbornej manipulácii z neho duša vyfučí. Dôsledkom toho vyfučania sa stane telo zbytočným. Nie je to celkom isté, lebo v tomto prípade sa stane vlastníkom tela ďalší dôležitý jav, ktorý poznáme ako [[smrť]].
+
V tele sa nachádza niekoľko prirodzených dier, no s dierami v tele treba zaobchádzať veľmi zodpovedne, lebo pri neodbornej manipulácii z neho duša vyfučí. Toto fučanie nie je spravidla sprevádzané zvukom porovnateľným s vyšróbovaním ventilu z pneumatiky. Také zvuky majú súvislosť s iným javom, ktorý poznáme ako [[prd]]. Dôsledkom toho vypustenia duše z tela sa stane telo zbytočným. To, že je zbytočné nie je celkom isté, lebo v tomto prípade sa stane vlastníkom tela ďalší dôležitý jav, ktorý poznáme ako [[smrť]].
   
 
Pre zbytočné telo, ktoré nemá v sebe dušu, a ani život, treba splniť určité skladovacie podmienky, lebo hrozí riziko, že v procese svojej postupnej sebalikvidácie bude okolo seba produkovať nepríjemný jav, známy ako [[smrad]]. Pod [[mikroskop]]om sme zistili, že smrad je vonkajším prejavom vďaky za poskytnuté telo, ktorú nám odovzdávajú za pokrm drobné usilovné [[živočích]]y všeobecne označované za hnilobné baktérie. Hnilobné baktérie sú v podstate živé, takže súvislosť sú smrťou je [[Albert Zweistein|aj tu relatívna]].
 
Pre zbytočné telo, ktoré nemá v sebe dušu, a ani život, treba splniť určité skladovacie podmienky, lebo hrozí riziko, že v procese svojej postupnej sebalikvidácie bude okolo seba produkovať nepríjemný jav, známy ako [[smrad]]. Pod [[mikroskop]]om sme zistili, že smrad je vonkajším prejavom vďaky za poskytnuté telo, ktorú nám odovzdávajú za pokrm drobné usilovné [[živočích]]y všeobecne označované za hnilobné baktérie. Hnilobné baktérie sú v podstate živé, takže súvislosť sú smrťou je [[Albert Zweistein|aj tu relatívna]].

Verzia zo dňa a času 18:57, 13. apríl 2014

Telo je základný nosič všetkého čo patrí ku tvorom, potvorom, a teda aj k ľudom. Je to teda obal, ktorý obsahuje ďalšiu vážne dôležitú zložku, ktorou je duša (v gréckom originále Nového zákona pneuma, telo je potom čosi ako pneumatika). Duša je jeden z podstatných prvkov existencie nevysvetliteľného javu, známeho ako život.

V tele sa nachádza niekoľko prirodzených dier, no s dierami v tele treba zaobchádzať veľmi zodpovedne, lebo pri neodbornej manipulácii z neho duša vyfučí. Toto fučanie nie je spravidla sprevádzané zvukom porovnateľným s vyšróbovaním ventilu z pneumatiky. Také zvuky majú súvislosť s iným javom, ktorý poznáme ako prd. Dôsledkom toho vypustenia duše z tela sa stane telo zbytočným. To, že je zbytočné nie je celkom isté, lebo v tomto prípade sa stane vlastníkom tela ďalší dôležitý jav, ktorý poznáme ako smrť.

Pre zbytočné telo, ktoré nemá v sebe dušu, a ani život, treba splniť určité skladovacie podmienky, lebo hrozí riziko, že v procese svojej postupnej sebalikvidácie bude okolo seba produkovať nepríjemný jav, známy ako smrad. Pod mikroskopom sme zistili, že smrad je vonkajším prejavom vďaky za poskytnuté telo, ktorú nám odovzdávajú za pokrm drobné usilovné živočíchy všeobecne označované za hnilobné baktérie. Hnilobné baktérie sú v podstate živé, takže súvislosť sú smrťou je aj tu relatívna.

V svojej podstate je celkové telo zbierkou rôznych orgánov. K telu patria, rôzne údy, ale aj hlava s ksichtom, či iné prirodzenia. Každé z nich má svoje špeciálne meno a tak sa stáva, že vďaka takejto krivde sa za telo v bežnej reči považuje stredobod všetkých tých orgánov, ktorý bohaté fondy slovenského národa poznajú aj pod názvom trup.

Telo je za istých okolností výhodný obchodný artikel. Niekedy sa s jeho orgánmi zarába po smrti, no sú nadané osoby, ktoré si nimi zarábajú zaživa. A nemusí zákonite ísť o prostitúciu, ale o spoločensky uznávaný zjav známy ako celebrita.

Pôvod tela

Podľa religionistov vieme, že prvé telo ľuda bolo to, čo mal Adam, potom bol dokonalejší ženský model, ktorý vyfasovala Eva. Po vyhnaní z raja sa vďaka reprodukčným orgánom stalo, že sa takýmito telami zamoril celý svet. Američania v tom majú jasno, že dôvodom tohto javu bol podľa nich fucking a dodnes to za každou vetou zdôrazňujú.

Podľa Darwina je tomu tiež vraj takisto, no sporí sa s farármi pre skutočnosť, že podľa jeho výskumov sa ľudské telo vyvinulo potom ako najprv zmutovali ryby, potom, plazy, či nejaká forma potkanov, neskôr opice... atakďalej. Astronómovia k tomu dodávajú, že predtým ešte bola Veľká Treska.

Prísne vedecké pojednania NECYKLOPÉDIE na tému anatómia.

Traviaci trakt.jpg
Human anatomy cs.jpg

HlavaMozogKsichtVlasyOčiUšiNosÚstaJazykZubyKrkPohlavie

TeloKostraKozyBruchoPrsiaŽranieSrdceKrvOhanbieOhrdieVagínaBoborRiťSranie

ÚdNohyRukyPrstyPenisErekcia